top of page

Eleonora

Už jste někdy snili o probuzení v pohádce? Nyní máte jedinečnou příležitost! Představujeme vám Trojlůžkový pokoj Eleonora - klenot mezi ubytováním, kde historie ožívá přímo před vašimi očima.

Galerie

Představte si, že se probouzíte v prostorném pokoji, kde každý detail připomíná romantické příběhy z dávných dob. Klenutý strop, který přidává pokoji tajemnou atmosféru, a na stěnách... ohromující malba kněžny Eleonory ze Schwarzenbrku ve společnosti vlka. Tento pokoj není jen obyčejným ubytováním; je to cesta zpět do historie, plná elegance a romantiky.

Nechte se unášet pohodlím a krásou, které Trojlůžkový pokoj Eleonora nabízí. Představte si, jak každé ráno otevřete oči a první, co uvidíte, je umělecké dílo, které vypráví příběh lásky, odvahy a tajemství. Ať už plánujete romantický únik s partnerem nebo dobrodružství s přáteli, tento pokoj poskytuje ideální zázemí pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.

Nečekejte, až vám tento jedinečný zážitek unikne! Rezervujte si svůj pobyt v Trojlůžkovém pokoji Eleonora ještě dnes a zažijte kouzlo, které jinde nenajdete. Buďte součástí příběhu, který se bude vyprávět ještě dlouho po vašem odjezdu. Začněte psát svou vlastní kapitolu v knize plné romantiky a historie.

Těšíme se na vás!

Vybavení pokoje

*  manželská postel 200x180 cm

*  singl postel  200x90 cm

* koupelna se sprchovým koutem

* f´én

* WC

* lednice

* smart TV s plochou obrazovkou 32"

* Wi-fi internet

* ústřední topení

* varná konvice

* šatník

* osušky

* ručníky

* sprchový gel,šampon

* kafe,nebo čaj

bottom of page